top of page

Sayfalarımızdaki reklamlar ve haber akışlarıyla ilgili


Yaklaşık 3 yılı bulan yazı hayatımızın bu kısmında, pek gönüllü olmasak da, günün şartlarına uymak zorunda kaldık.Ne yazık ki işin sanal dünyasına dahil olduğunuzda, bazı şeylerin iradenizin dışında geliştiğine şahit oluyorsunuz.

Hürriyet Bumerang uygulaması ve peşinden Google Reklamlar akışı bu işin bir süreci. Ama bu vesileyle şuna da şahit oluyoruz ki, web sitemiz bayağı izlenir bir hal almış. Aylık olarak görebildiğimiz istatistik veriler bunu ortaya koymaktadır.Keza, bu yeni iki uygulama da zaten bunun bir göstergesidir.

Bu iki uygulamadan memnun olmayan,sitemizin o özgün haliyle kalmasını istiyen izleyecilerimizden çok ama çok özür dilerim.

Hatırlayacaksınız yola çıktığımız o ilk yazıda da belirttiğimiz üzere, amacımız hiç bir zaman, çok okunmak, çok izlenmek olmadı. Derdimiz, amacımız yazıyı başlatmaktı.Yazı başlayınca da, demek ki böyle oluyor.

Tahmin ediyorum ki, bu akışlara alışmak sizler için de zor olacak. Ama hep yaptığımız gibi, biz yazılara takılıp, gerisine pek aldırmamak zorundayız.

Yazı devam etmeli!

Comments


bottom of page