top of page

Memleket Hastanelerinden Sağlık Ocaklarına…. Sergimiz Antalya’da

Memleket Hastanelerinden Sağlık Ocaklarına Hekimler,Hemşireler, Hastalar konulu eski resimlerden oluşan sergimiz 10- 11 Nisan 2010 tarihleri arasında Antalya’da açılacak.

Belirtilen tarihler arasında  Kemer/Antalya’da Türkiye’deki 30 farklı tıp fakültesinden yaklaşık 250 öğrencinin katılımıyla gerçekleşecek olan TurkMSIC (Turkish Medical Students’ International Committee) in 58. Nisan Genel Kurul Toplantısında  Sergimiz öğrencilerle buluşacak.

 Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi’nin evsahipliğinde  gerçekleşen Genel Kurul esnasında  yaklaşık 250 Tıp Öğrencisinin karşına çıkacak sergimiz ( Mirada Otel Göynük Kemer Antalya)  bu alanda bazı ilklere  de imza atmış olacak.Bir sergi’nin Şehir dışına taşımanın ilkliğini biz yaşarken, 33 günlük bir süreçte biri şehir dışı olmak üzere 4’üncü mekanda sergilenmenin de ilkliği yaşanmış olacak.

Sanırım bu büyüklükteki metaryallerin sergilenmesi için ilk kez gerçekleşen bir süreç ile karşı karşıya bulunmaktayız.Serginin ev sahipliğini, TurkMSIC-Turk Tip Ogrencileri Uluslararasi Komitesi Uluslararasi Tip Ögrencileri Birligi Dernegi yaparken , bu konuda fazlasıyla çaba harcayan Başkan Yardımcısı  İdil AKAY başta olmak üzere tüm  Dernek Yönetimine ve Genel Kurul üyelerine teşekkür ediyorum.

Comentários


bottom of page