İLEV’liler Buluşuyor.

Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Mezunlar Vakfı- İLEV tarafından organize edilen 17’inci Sonbahar Buluşması 19 kasım 2011 Cumartesi Ankara’da yapılacak.

İletişim Fakültesinin 1986 Yılı mezunlarının 25’inci , 1971 mezunlarının ise 40’ıncı yıl dönümüne gelen gecede hak sahiplerine Plaketleri de takdim edilecek.

Ankara Alba Hotel Balo Salonunda düzenlenecek geceye çok sayıda mezununkatılması beklenmekte olup, gecenin onur konuğu olarak da 1970’li yılların bir hocasının bulunmasına çalışılıyor.

İLEV Başkanı Haldun Cezayirlioğlu  yaptığı açıklamada, ” Yönetim Kurulumuz son yaptığı toplantıda  bir dönem hocalığımızı yapan ve Türk kamuoyunun da yakından tanıdığı büyük bir şahsiyeti o gece  aramızda görmek için beni görevlendirdi. İlk girişimlerimi yapmış bulunuyorum. Sanırım  mümkün olacaktır. Sağlık durumu ve şartları müsait olur ise katılabileceklerini tahmin ediyorum. Eğer olur ise arkadaşlarımız ve mezunlarımız da çok sevineceklerdir” dedi. 

Söz konusu ismi açıklamasının şu an için mümkün olmadığını, hatta son ana kadar açıklamayabileceklerini ifade eden Cezayirlioğlu, “Okulumuzdan 40 yıl önce mezun olan arkadaşlarımız ile, 25 yıl önce mezun olan arkadaşlarımızın tanışmasına ve kaynaşmalarına vesile olacağız.” dedi.

Bir Cevap Yazın